درباره یاری برگ

تاریخچه یاری‌برگ

یاری‌برگ به عنوان یک سایت تخفیف گروهی کالا و خدمات فعالیت خود را از فروردین سال 1397 آغاز نمود. حوزۀ فعالیت یاری‌برگ، ارائه خدمات و محصولات یاری برگ های تجاری تراز  اول بصورت آنلاین، به نشانی وب yaribarg.ir  می باشد.


نامگذاری یاری برگ

یاری یعنی کمک و یاری برگ به معنای برگه ای که با ارایه آن افراد می توانند کالا یا خدماتی را با قیمت کمتری دریافت نمایند.
این یاری و کمک دو جانبه می باشد:
1- حمایت و کمک از کسب و کار و تولید ایرانی
2- کمک به اقتصاد خانواده و مدیریت هزینه ها


هدف یاری‌برگ

یاری‌برگ درصدد است تا با بکارگیری شیوه های نوین تبلیغاتی و استفاده از قدرت خرید گروهی، در حوزه خرید روشی را رواج دهد که از یک سو برای صاحبان کالاها و خدمات سودآور باشد، و از سوی دیگر برای مشتریان و خریداران صرفۀ اقتصادی بالایی داشته باشد؛ ارائه روشی که در آن خریدار و فروشنده به یک اندازه سود می برند. فارغ از تشریفات، عناوین شغلی و مراتب سازمانی، یاری‌برگ متشکل از متخصصان و کارشناسان حوزه تجارت الکترونیک، مدیریت و IT است. یاری‌برگ با تمرکز بر روی یک کالا یا سرویس به‌صورت روزانه، هم فرایند ایاریخاب را برای کاربران آسان می‌کند و هم با استفاده از قدرت خرید گروهی، کالای مورد‌نظر را به قیمتی عرضه می‌کند که به سختی می‌توان از خرید آن صرف‌نظر نمود.

مزایای یاری‌برگ

با استفاده از این روش، همه روزه پیشنهادات متنوعی از انواع کالاها، خدمات، تفریحات و سرگرمی‌های تازه و جذاب روی سایت یاری‌برگ قرار می‌گیرد که خریداران می‌توانند با استفاده از تخفیف‌های 40 تا 99 درصدی، این پیشنهادات ویژه را خریداری کنند.

 

ارسال دیدگاه