بنر
سیاست اصلی و استراتژی یاری برگ بر حفظ و نگهداری اطلاعات خصوصی کاربران و اعضا بنا نهاده شده است و بر همین اساس کلیه سیاست‌ها و تصمیم‌گیری‌های مربوطه در راستای حفظ حریم و اطلاعات خصوصی اعضا و کاربران است.
تیم یاری برگ در راستای احترام به حقوق کاربران موارد زیر را به عنوان سیاست‌های کلی حفظ حریم خصوصی کاربران و اعضای خود مدنظر قرار داده است:
 • سیاست شماره 1
  هدف اصلی از جمع‌آوری اطلاعات اعضا، تنها به دلیل ارائه خدمات منحصر به فرد یاری برگ است تا ما بتوانیم با داشتن اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی، شماره تلفن، ایمیل و آدرس پستی امنیت یاری برگ‌های ارسالی را به طرز قابل توجهی ارتقا داده و در صورت وقوع هر پیشامدی، خریدار یاری برگ قابل شناسایی باشد. همچنین یاری برگ در صدد است با برقرای ارتباط با شما، بهترین پیشنهادات خرید را به شما اطلاع دهد تا بتوانید بهترین استفاده را از خدمات ما داشته باشید. بدیهی است یاری برگ از اطلاعات کاربران و اعضای خود تنها برای ارائه خدمات تشویقی و برقراری ارتباط با آنان برای ارسال خدمات و کالا‌های خریداری شده استفاده می‌کند.
 • سیاست شماره 2
  یاری برگ بر خود واجب می‌داند که با تمام قوا و توان از کلیه اطلاعات شخصی و خریدهای شما به‌عنوان عضو سایت حفاظت نموده و این اطلاعات را جز با مجوز مقامات قضایی در اختیار شخص حقیقی یا حقوقی ثالثی قرار ندهد.
 • سیاست شماره 3
  به‌طور پیش‌فرض، در هنگام عضویت در یاری برگ آدرس پست الکترونیکی شما دریافت شده، ایمیلی برای شما ارسال و از شما تقاضا می‌شود تا با تایید آن، به جمع اعضای یاری برگ بپیوندید. بدون تایید شما، به هیچ وجه عضویت شما تکمیل نشده و یاری برگ‌های روزانه و سایر ایمیل‌های یاری برگ برای شما ارسال نمی‌شود. همچنین در زمانی که شما آدرس پست الکترونیک خود را تنها برای اطلاع از یاری برگ‌های روزانه در اختیار ما قرار می‌دهید، یاری برگ برای شما تنها ایمیل‌های اطلاع‌رسانی پیشنهادات روز را ارسال می‌کند.
 • سیاست شماره 4
  کاربران و اعضای سایت در هر زمان که اراده نمایند قادرند اطلاع‌رسانی پیشنهادات روزانه و یا سایر ایمیل‌ هایی را که از سوی یاری برگ به ایشان ارسال می‌شود، متوقف نموده و بعد از آن دیگر ایمیلی از طرف یاری برگ به آنان ارسال نمی‌شود.